Logo Rubyberry
11 Wrzesień 2010
rubyberrysmoke.pl

A wszystko pod znakiem Kubusia Puchatka. Postać ta choć już niemłoda (stworzona 14 października 1926) nadal gości na dużej ilości produktów, począwszy od płynów do kąpieli skończywszy na plecaczkach i gumach do żucia.
Swoją drogą nadal nierozwiązaną kwestią jest to, czyim dzieckiem jest Maleństwo! (nad czym zastanawiają się też bohaterowie filmu "Ciało" - który nota bene bardzo lubię i mogę polecić!)

A propos gumy do żucia: skkf.jogger.pl (ŁAŁ!)

rubyberrysmoke.pl

Pamiętam czasy kiedy taką gumą w rolce był Boomer. Pamiętacie jeszcze lizaki Boomera? Takie różowe?! Ja pierniczę (że się tak wyrażę...) to były najsmaczniejsze lizaki jakie jadłam w życiu. Właśnie o smaku balonówki, a nie truskawki czy innego owocu.

Ale wracając do słodkiego papieru (tudzież opłatka), którego tafle są mega cienkie, a w ustach znikają szybciej niż lód ;). Potrzeba naprawdę wrażliwego języka, aby poczuć ten faktycznie słodkawy smak i zapach, gdyż jest on właściwie niewyczuwalny :>. Nie mogę jednak rzec, że nie było zabawne jeść coś co rzeczywiście przypomina papier. Niestety trzeba uważać, żeby nie przykleił się do podniebienia, bo chyba każdy kto tego doświadczył może przyznać, że nie jest to zbyt fajne przeżycie...

rubyberrysmoke.pl

Guma bardzo mi smakowała, chociaż niesamowicie szybko traci smak. Bardzo słodka i "dla dzieci", taką rolkę mogłabym pochłonąć w 20 minut. Myślę, że produkt nie należy do tych "bez cukru", więc lepiej uważać z przedawkowaniem (chodzi mi zwłaszcza o zęby :>).

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Skoro papier to papier to dlaczego nie napisać na nim listu?!

rubyberrysmoke.pl

Jakież byłoby zdziwienie gdyby Twój/Twoja ukochana otrzymała list, który może zjeść :D. Oczywiście wtedy marker do pisania nie wchodzi w grę...
Widoczne na zdjęciu podpalanie też nie jest najlepszym pomysłem, bo wafel się wygina (sycząc dziwnie podczas spalania) i ciężko byłoby włożyć taki list do koperty... Tak czy siak, pomysł uważam za chwytliwy :>. Wiecie co macie robić... Czekam na listy ;D.
Ostatnio jak byłam u Ciebie pytałam jak smakuje ten papier a coś mi zaczyna świtać, że chyba sama kiedyś miałam okazję go skosztować i raczej nie byłam nim zachwycona.
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.