Logo Rubyberry
08 Wrzesień 2010
rubyberrysmoke.pl

W pierwszych słowach chciałabym bardzo podziękować Pawłowi (&) za paczkę z której pojawiać się będą produkty na tym blogu! Jeszcze raz dziękuję! :D To była super niespodzianka!

Wracając do Bananasów.
Żelki, a raczej w sumie sama nie wiem czy nazwać je mogę żelkami ;>, o smaku bananów. Jak wiadomo wszelkie produkty o tym smaku są śmiesznie sztucznawe i nieprawdziwe, tak jakby nawet koło bananów nie leżały, ale mimo wszystko skusić się można i na ten flejwer :D

rubyberrysmoke.pl

Miękkie, w delikatnej cukrowej skorupce. Intensywnie zapachowe, czuć je z daleka. W środku biała pianka; słodkie, niby leciutko kwaskowate, ale chyba nie na tyle, żeby o tym wspominać ;D.

rubyberrysmoke.pl

Fajnie się gryzą (na co często zwracam uwagę jak pewnie zauważyliście). Myślę, że nie są to smakołyki do obżerania się, gdyż po 3 już czuję się przesłodzona. Warto skosztować, ślicznie wyglądają pomieszane w miseczce z czerwonymi serduszkami. W sam raz na studencką imprezę!..? :D

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Mam dla was kolejny przepis na wymyślny deser.
Potrzebujemy/cie:

rubyberrysmoke.pl

Słownie: Bananas, banan, woda, szczypta żelatyny oraz rondelek.

rubyberrysmoke.pl

Podgrzewamy
wodę, dodajemy żelki, gdy się rozpuszczą pokrojonego banana, i tak aż banan nieco się rozczłonkuje. Dosypujemy szczyptę żelatyny i przelewamy do pucharka.

rubyberrysmoke.pl

Wstawiamy do lodówki, czekamy.

Po godzinie (lub więcej) wyciągamy i jemy! :D
A wygląda to tak:

rubyberrysmoke.pl

Deser wyszedł wyśmienicie. Ciekawy smak, którego nie jestem w stanie utaj dokładnie opisać, myślę, że trzeba to po prostu zrobić samemu. Nie jest to tania impreza, ale myślę, że jeżeli chcemy oczarować gości, to gra na pewno JEST warta świeczki! Wygląda to ślicznie, bo całość jest mocno żółta, lekko przeźroczysta.

Mojemu ojcu (tatowi, tacie?) BARDZO smakowało! :D
tatawi?eee...
Widzę, że nie nudzisz się w Lubaczowie ;-). To dooobrze!
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.