Logo Rubyberry
01 Wrzesień 2010
rubyberrysmoke.pl

Tydzień minął a tu cisza, wiem i biję się w pierś (czy to nie brzmi perwersyjnie?!).

Będąc w małym samoobsługowym sklepie na Sadybie, gdzie przez ostatnie 3 miesiące robiłam poranne zakupy, zauważyłam, że Milka wprowadziła kilka nowych produktów. I bynajmniej nie są to stricte czekolady.

rubyberrysmoke.pl

Pierwsza myśl: skopiowali wafel-piłkę który już tutaj "reklamowałam". No bo patrząc obiektywnie, właściwie to bardzo podobny produkt. Okrągły, mniej więcej tych samych rozmiarów no i nadal wafelek w czekoladzie. Fakt, tamten był w białej i niby na specjalna okazję, ale ...czy ja wiem?

rubyberrysmoke.pl

Generalnie wafelek bardzo mi smakował, zwłaszcza, że chętnie zjadłam coś słodkiego i czekoladowego po śniadaniu z bułek z pomidorem i parówki. Słodki, kruchy, smaczny! Pochłonęłam go w mgnienia oku (?).

rubyberrysmoke.pl

Orbit też nie pozostaje w tyle jeśli chodzi o wprowadzanie nowości. Może "nowość" to trochę przesadne słowo, bo truskawkowe orbit znamy od jakiegoś czasu, ale tym razem ukazały się one w nowym opakowaniu.

rubyberrysmoke.pl

Tutaj mogę mieć jedno ale, które jedni nazwą pozytywem inni negatywem - mianowicie smak truskawkowy miesza się tam z niewyjaśnionym jak dla mnie do tej pory smakiem orzeźwienia czyt. mięty. Nie wiem dlaczego nie może być JUST truskawkowa, tylko musi mieć ten dziwny posmak. No, ale trudno się mówi i żyje się dalej ;).

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Moim zdaniem najlepszym sposobem będzie porzuć gumę po zjedzeniu wafelka, dzięki czemu unikniemy częstszych wizyt u dentysty... True?
Uwielbiam gumy, naprawdę trudno znaleźć większego gumożercę niż ja :) Ale muszę z przykrością przyznać, ze jedząc (żując?) te gumy czułam się jakbym jadła je za karę. Nie smakują mi, ble ;p
A jadłaś te cytrynowo-limonkowe? (nie wiem dokładnie jakie to są... ;>)
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.