Logo Rubyberry
23 Sierpień 2010
rubyberrysmoke.pl

Będąc niedawno w jednym ze sklepów, które bardzo lubię, a mianowicie - mam na myśli Marks&Spencer, którzy (który?) mają swój sklep z żywnością, której nie można kupić nigdzie indziej (tak przypuszczam). W każdym razie mają swój brand żywnościowy i to jest extra, bo można znaleźć tam ciekawe i smaczne rzeczy.

rubyberrysmoke.pl

Wydaje mi się, że nigdy wcześniej nie jadłam mlecznych żelek, dlatego tym bardziej zaciekawił mnie ten obiekt jakim są żelatynowe cukierki o smaku mlecznym. Opakowanie może nieprzesadnie designerskie, ale za to cena przystępna ;). Dodatkowo od razu widzimy co jest w środku (trudno byłoby nie widać, skoro to przezroczysta folia), i od razu czarują nas małe jasno-brązowo-białe buteleczki. Lubię takie śmieszne kształty.

rubyberrysmoke.pl

Przyznać muszę, że i w smaku są nie najgorsze, jestem mile zaskoczona! Dobrze się gryzą a smakują nie jak mleko, nie jak karmelki mleczne, ale jakoś jeszcze zupełnie inaczej. Trochę sztucznie, może gdzieś w okolicy białych pianek. Według mnie smaczne i ciekawe, bo inne.

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Od razu na myśli mi przyszło mleko (ciekawe dlaczego).

rubyberrysmoke.pl

Moim zdaniem te żelkowe cukierki świetnie nadają się do ozdobienia rurek do drinków lub napoi z dodatkiem mleka. Coś na wzór parasolek ;>... ale inaczej ;D. Dodatek fajny, bo można go zjeść.

rubyberrysmoke.pl

Pomijam fakt, że wcale nie tak łatwo było je na nie nabić... :> ale mimo wszystko efekt został osiągnięty!
WTF :D Za jakie grzechy robisz stronę o nowościach słodyczowych :D To jest takie inne. A inność to zło, of korz.

Ale będę i tak to czytał, nawet jak mi zabronisz. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań i eksperymentów ;]
Odpowiedź jest prosta: za grzechy doczesne :>>>>... A inność jest złem indeed! Ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa haha.

Postaram się Ci nie zabraniać, ale kto wie ... :>
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.