Logo Rubyberry
15 Sierpień 2010
rubyberrysmoke.pl

Co tu dużo gadać, Petitki te nie wiem czy są nowością, ale przyznam się, ze ja je widzę po raz pierwszy. Leżały samotnie na sklepowej półce, że aż grzechem było ich nie wziąć. Może nie jestem jakimś nadmiernym fanem herbatników kakaowych, ale ostatecznie nie mogę narzekać na ich smak. Dobrze, że miałam pomocników do zjedzenia ich, bo pewnie byłby kolejną rzeczą, która leży i leży i nie może się skończyć.

rubyberrysmoke.pl

Herbatniki jak to wyroby tego typu, nadzienie mogłoby być nieco lepsze, bo jednak niestety, ale mleczne jest ono bardziej z nazwy niż faktycznie smakuje mlekiem. Myślę, że takie ciastka przeznaczone są dla dzieci i niech tak zostanie ;))). (Powinni zrobić herbatniki z nadzieniem advocat albo ja wiem co...?!).

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Do głowy przyszedł mi taki oto pomysł, aby za pomocą ów herbatnika przekazać sekretną wiadomość. Oczywiście pierwszą myślą było, to, aby dyskretnie napomknąć komuś, że ma się co do niego "niecne zamiary" (;D).

I tutaj UWAGA... Osoba, której chcemy przekazać mesydż musi być na tyle sprytna aby odkryć tajemnicę ZANIM będzie za późno... A więc: dajesz herbatnika i sugerujesz, żeby go nie jeść od razu, albo LEPIEJ! Proponujesz zabawę, kto szybciej odklei herbatniki od siebie ;D hahaha. Śmieję się z siebie, ale kto wie, może ktoś by się na to nabrał...

Do czego zmierzam...:
rubyberrysmoke.pl

Voila! :D Teraz dzięki herbatnikom możemy wyznać nasze uczucia. Miłość, radość, nienawiść... e.t.c. Endżoj.
Jaki szmbol proponujesz na wyrażenie komuś nienawiści? czacha?:)zaintrygowałaś mnie :P
a Ty komu dalas tego herbatnika?
Haha ;D
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.