Logo Rubyberry
04 Sierpień 2010
rubyberrysmoke.pl

Coś dla miłośników kruchych ciasteczek z kremem. Nie wiadomo dlaczego smak karmelowo-orzechowy jest "smakiem wielkiego miasta". Być może łączy ono ludzi którzy lubią karmel i tych którzy lubią orzechy. Tutaj silić się można na zawartość metafory w tym jakże skomplikowanym porównaniu. Otóż (czytacie dalej?...)

Karmel to ludzie wylansowani, imprezowi. Żel, najki, starbucks i ciemne okulary w nocy to dla nich codzienność. Kiedy poruszają się na parkiecie najbardziej snobistycznych klubów w mieście wyglądają jakby byli zrobieni z gorącej, ciągnącej karmelowej masy.

Orzechy to z kolei ludzie nie wychylający się zbytnio, pracujący i zbający o rodzinę. Lubią małe przyjemności i wypady do teatru. Nie gardzą wypadem w góry czy nad morze, cenią sobie przyjaciół i spokój. Trzymają się w kupie, tak jak orzechy, które dojrzewają w koronie Leszczyny...(uuaa... pojechałam!)

rubyberrysmoke.pl

No dobra, ale o czym to ja miałam... Ciastka! No tak! A więc ciastka były smaczne, smakowały Misi i Marvel, które podobno nie przepadają za tradycyjnymi Hitami. Mnie też smakowały, chociaż jakoś się nie zachwyciłam od pierwszego wejrzenia.

rubyberrysmoke.pl

Oczywiście słodkie i w dużej paczce (jadłam je przez dobrych kilka dni). Nie może ich zabraknąć na imprezie w wielkim mieście! ;) (mogłabym im pisać slogany haha).

rubyberrysmoke.pl

No, ale chyba mają swojego copywritera ;(...
Hihi...ten ostatni podpis pod ostatnim zdjęciem jest przesłodki :) (jak te ciastka!)
Brawo!:D
Wczoraj, kiedy byłyśmy na zakupach z Beatką zaproponowałam, by skosztowała nowego smaku Hitów. Szczerze powiedziawszy posmakowały jej bardzo (bo, że mi posmakowały to już każdy wie ;P). ;-). Pozdrawiamy z Krakowa (gdzie chyba nie ma Przysmaku Raciborskiego ;/)
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.