Logo Rubyberry
25 Lipiec 2010
rubyberrysmoke.pl

Będąc ostatnio w centrum handlowym na A. skuszona pięknymi kolorami suszonych owoców - zakupiłam je! Kąciki moich ust nawet nie drgnęły, gdy pani sprzedawczyni wygłosiła, że 4 kawałki kosztują mnie 10 zł...

Grejpfrut - można powiedzieć, że składa się z dwóch części. Skórka, o konsystencji suszonej skórki, podczas gryzienia - pod wpływem nacisku - wydaje dźwięk kruszonych bąbelków. Nie obca nam jest sytuacja, gdy obierając cytrusy ze skórki tryskają soki z małych cytrusowych kuleczek ;>. No to właśnie coś takiego, ale zasuszone ;D. W konsystencji przypomina Stary Domowy Biszkopt, i smakuje jak wewnętrzna strona banana.

rubyberrysmoke.pl

Melon - konsystencja przypominająca galaretkę (jak za dawnych czasów galaretki-cukierki-cytrynki...?!), bądź tureckie hmmm... właśnie tureckie co? Są takie "galaretki" owocowe, obsypane cukrem pudrem.
Słodki, z wyraźnym melonowym smakiem, mogę powiedzieć, że mi smakuje (Marvel i Misi też). Polecam spróbować, zdrowa "przekąska" i słodycz.
Mmm, z chęcią bym spróbowała jako że fanką suszonych owoców jestem ;)

A to tureckie coś, to z pewnością rachatłukum.
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.