Logo Rubyberry
20 Lipiec 2010
rubyberrysmoke.pl

... że w sensie porzeczkowe, malinowe i ananasowe. Wypatrzone co prawda w dwóch różnych sklepach, ale myślę, że dla spostrzegawczych nie będzie problemem znalezienie ich w jednym spożywczaku. To zadziwiające ile nowych smaków pojawiło się ostatnio w dziale cukierków/gum rozpuszczalnych. Mentos rozszerza swój asortyment PRAWIEŻE z dnia na dzień ;). Mnie oczywiście to cieszy, bo jest co recenzować!

rubyberrysmoke.pl

Skłamałabym, gdybym napisała, że porzeczka nie smakuje porzeczką, a więc pierwszy wniosek jest taki, że mentosy porzeczkowe smakują porzeczkowo ;D... Łała... Nieźle to wykminiłam. Aby przybliżyć Wam jeszcze bardziej odczucia smakowe dodam, że to tak jakby z soku porzeczkowego zrobić cukierek, O!

Malina mniam! Nieco sztuczna, ale jestem w stanie jej wybaczyć, że smakuje bardziej jak żel pod prysznic dla dzieci niż jak faktycznie produkt spożywczy. Lekko kwaskowate, aromatyczne.

Za ananasem może jakoś specjalnie nie przepadam, ale mentos o smaku ananasa smakuje jak dobrze wszystkim znane białe (bądź przezroczyste) żelki misie firmy Haribo. Nie wiem czy taki był zamysł firmy produkującej, ale cóż... tak po prostu jest ;D.

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Postanowiłam zrobić coś co przyciągnie wasze oko. Nie myślcie, że łatwo wbić wykałaczki w twarde skorupki tych owocowych słodkości!

rubyberrysmoke.pl

I nie pytajcie mnie CO TO JEST.
Interpretacja dowolna ;).
A ja wiem co to ;D Ostrosłup haha ;D czworościan ;]
http://www.math.edu.pl/images/geometria/czworoscian.gif
co najwyzej ostroslup prawidlowy
zupełnie jak u nas na ciesielstwie! (Martyn na pewno ma z tym coś wspólnego! A może... wy jesteście SIOSTRAMI???)
otóż jest to z pewnością mechatron
choćby bili i kopali, w życiu nie przyznam się, że jesteśmy spokrewnione, never!
mentosy są świetne do drinków. wódka (może być kolorowa)+ sprite. niestety mentosy nie rozpuszczają się całe, ale posmak zostaje :)
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.