Logo Rubyberry
12 Lipiec 2010
rubyberrysmoke.pl

Firma Solidarność już nie raz zaskoczyła mnie jakością swoich wyrobów. Myślę, że większość z nas jadła już czekoladki pistacjowe (mniam). No, ale do rzeczy!

rubyberrysmoke.pl

Toffi to występuje również pod postacią czekoladową, tzn z nadzieniem czekoladowym, ale muszę przyznać, że nie umywa się do malinowego! Bardzo smaczne, lepkie i klejące do zębów, jak na porządne toffi przystało.

rubyberrysmoke.pl

Różnie bywa i w różnych cukierkach wielkość nadzienia jest różna, nie wiem od czego to zależy, ale widocznie tak już musi być. Zdecydowanie polecam!

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Mikrofalo - do dzieła!

rubyberrysmoke.pl

Po roztopieniu i ponownym zastygnięciu otrzymałam karmelową planetę "Carmelandię". Nieco się spaliło, być może za długo trzymałam "na ogniu". Karmel jak karmel, ale spalona malina nie należy
do najsmaczniejszych rzeczy jakie jadłam w życiu...

rubyberrysmoke.pl

P.S. Jak wyjmowałam to jeszcze bulgotało ;)
zawsze najpierw wydłubuję językiem dzemik, odwracam toffi na drugą stronę (jak skarpetę) i walczę z cukierkiem przylepionym do zębów!
Therefore, people select more some time online.
Therefore, people select more day online.
Therefore, people take more time online.
Therefore, people set aside more some time online.
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.