Logo Rubyberry
12 Lipiec 2010
rubyberrysmoke.pl

Firma Solidarność już nie raz zaskoczyła mnie jakością swoich wyrobów. Myślę, że większość z nas jadła już czekoladki pistacjowe (mniam). No, ale do rzeczy!

rubyberrysmoke.pl

Toffi to występuje również pod postacią czekoladową, tzn z nadzieniem czekoladowym, ale muszę przyznać, że nie umywa się do malinowego! Bardzo smaczne, lepkie i klejące do zębów, jak na porządne toffi przystało.

rubyberrysmoke.pl

Różnie bywa i w różnych cukierkach wielkość nadzienia jest różna, nie wiem od czego to zależy, ale widocznie tak już musi być. Zdecydowanie polecam!

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Mikrofalo - do dzieła!

rubyberrysmoke.pl

Po roztopieniu i ponownym zastygnięciu otrzymałam karmelową planetę "Carmelandię". Nieco się spaliło, być może za długo trzymałam "na ogniu". Karmel jak karmel, ale spalona malina nie należy
do najsmaczniejszych rzeczy jakie jadłam w życiu...

rubyberrysmoke.pl

P.S. Jak wyjmowałam to jeszcze bulgotało ;)
zawsze najpierw wydłubuję językiem dzemik, odwracam toffi na drugą stronę (jak skarpetę) i walczę z cukierkiem przylepionym do zębów!
Therefore, people select more some time online.
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.