Logo Rubyberry
06 Lipiec 2010
rubyberrysmoke.pl

Kolega Łukasz przywiózł mi ze Słowacji (dziękuję!) taki oto przysmak. Po wnikliwszym rekonesansie opakowanie okazało się, że to Nestle ;D. Nie mniej jednak pistacjowy baton brzmi całkiem nieźle!

rubyberrysmoke.pl

Pod kruchą (jak sądzę, powinna być krucha, w ja niestety jadłam nieco roztopioną) czekoladą natrafiłam na cienką warstwę karmelu, a pod nią śmieszny zielony hmmm... ja bym to nazwała Milky Way. Spodziewałam się bardziej wyrazistego smaku, zamiast tego wyczuwam bodajże smak migdałowy (czy to możliwe?).

rubyberrysmoke.pl

Generalnie baton oceniam niezaskakująco, jak też sam go ocenił darczyńca ;). Ładne opakowanie, ładny produkt, ale smak średni... Podobno baton bananowy był lepsiejszy ;D.

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

W dziale kombinacji mogę napisać tylko tyle, że jeżeli przechowamy baton (pod przykryciem) około tygodnia (ale taki nadgryziony) to po tym czasie zielona pianka zasycha i smakuje dosyć dziwnie... :>
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.