Logo Rubyberry
23 Czerwiec 2010
rubyberrysmoke.pl

Coffee, tea, milk and exotic spices. Brzmi nieźle. O tej kawo-herbacie wspominała mi już jakiś czas temu moja siostra. Niestety wtedy nie mogłyśmy jej znaleźć na sklepowej półce.

rubyberrysmoke.pl

Wydawać by się mogło, że połączenie kawy z herbatą to kiepski pomysł. Jednakże myślę, że może być to ciekawe połączenie. Niestety chyba nie da się tego ocenić na przykładzie tej mieszanki Mokate. Szczerze powiedziawszy nie zasmakowało mi to tak, żeby piać z zachwytu.

rubyberrysmoke.pl

W kawie czuć wyraźnie herbatę i w zasadzie ja nie mogłam się zdecydować, czy to jest kawa czy herbata. Być może wlałam za dużo wody, bo wszystko było jakieś takie rozwodnione. Smak ciekawy, może po prostu trzeba się przekonać do niego.

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

rubyberrysmoke.pl

Trzeba to po prostu wypić, i to już jest eksperymentem samo w sobie.
Te instanty są z reguły z dupy. Trzeba je traktować goracym mlekiem, wtedy jest całkiem całkiem <mniam>
Yes, i know.
Też zazwyczaj decyduję się na mleko, ale ponieważ jest to testowanie, to chciałam podziałać zgodnie z instrukcją ;). Na opakowaniu nie mówią nic o mleko :/...
No tak, faktycznie, ja to próbowałam z mleko i bardzo mi smakowało, wbrew oczywiście zaleceniom, by rozbełtac to z woda.
A...poza tym w smaku jest trochę jak mieszanka herbaty z kawą w coffeheaven- Turtle?
Chyba muszę to kupić jeszcze raz i z tym mlekiem rozbestwić ;D haha.
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.