Logo Rubyberry
05 Czerwiec 2010
rubyberrysmoke.pl

Nie wiem co skusiło mnie do zakupienia tegoż tu oto wyrobu. Chyba jedynie to, że wcześniej tego nie widziałam, bo na pewno nie fakt, że w batoniku zatopione są podróbki M&M'sów... Od razu przyznam się, że nie przepadam za jedzeniem, które chrzęści za zębami :>.

rubyberrysmoke.pl

Dwa magiczne batoniki: jeden z nadzieniem karmelowym, drugi bodajże z mlecznym. Firmy nie znam i nawet nie przytoczę tutaj jej nazwy, gdyż opakowania wyrzuciłam po sfotografowaniu...
Siostra M., która bardzo pomaga mi w ostatnich dniach i jestem jej bardzo za to wdzięczna, wydłubała kolorowe draże z batonów dlatego kosztuję już oskubane części ;).

rubyberrysmoke.pl

Napiszę Wam, że w smaku całkiem niezłe (bez tych kolorowych), mleczny chyba nawet bardziej mi smakuje niż ten toffi - co już jest ciekawe ;).
Nie wiem czy można je dostać gdzieś indziej poza "Jedyneczką" (sklep).

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

W dzisiejszym programie pomysł iście nie-edukacyjny!
Będąc dzieckiem zawsze marzyłam, aby w asortymencie zabawkowym znalazły się pigułki, tabletki i inne medykamenty. Oto spełnienie jednego z moich dziecięcych marzeń ;D.

rubyberrysmoke.pl

Dzieci +10. Nie próbować tego w domu.
kolorowe prixy! teraz z grafiki przeszlas na dilerke pigulami? :P
Co? Ja? Nieeeee... :>
przez ten wpis moja siostra wyszła do sklepu po chipsy a wróciła z Papitą;)
Jeśli mi się dobrze wydaje, kiedyś było już takie coś i nazywało się Bisc and M&Ms, czy jakoś tak :).
YES! Też pamiętam, że to w ogóle smaczne było, ale nie mogłam sobie nazwy przypomnieć. To podobne, ale jednak nie to samo :/...
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.