Logo Rubyberry
04 Czerwiec 2010
rubyberrysmoke.pl

Od razu napiszę, że sernik to raczej nazwa umowna, gdyż baton ów nijak sernika nie przypomina, a już na pewno nie placek z sera :>.
W konsystencji przypomina chałwę, kruchy, tłustawy. W smaku dominuje znane nam dobrze mleko w proszku.. Zaraz, zaraz... Tak, w skład wchodzi mleko w proszku.

rubyberrysmoke.pl

Dodatkowo w środku natkniemy się na orzeszki ziemne, które nie są wymienione na wierzchu opakowania, natomiast wymieniona czekolada występuję, ale w ilościach śladowych.
Hmmm... Właśnie Siostra M. uświadomiła mnie, że w skład orzeszki ziemne NIE WCHODZĄ! I, że to prawdopodobnie skórkę pomarańczową czułam... Nie, żebym narzekała... Szczerze powiedziawszy wyroby o nazwie "sernik" nie będące sernikiem w rzeczywistości są w 98% skazane na porażkę. Nie pytajcie mnie dlaczego :>.

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Dzięki pomocy mojej Siostry M. (a w zasadzie po prostu ona wykonała pracę...) z bloku Wawla powstało popiersie2D.
Prosto z...sera.

rubyberrysmoke.pl

To prawie jak zabawa z mydłem. ;)
Ładnie, widać postępy. Ciekawy zwłaszcza ten Kulfon po chemio.
...ale, że postępy czego? ;D
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.