Logo Rubyberry
31 Maj 2010
rubyberrysmoke.pl

Na dzisiaj przygotowałam coś czego jeszcze nie było!
W programie udział wezmą:
- Fruittella truskawka, pomarańcza, cytryna
- Maomam wiśnia, pomarańcza, cytryna
- Mamba truskawka, pomarańcza, cola
- Hops! smak nieznany, prawdopodobnie wiśniowy.


rubyberrysmoke.pl

I: Smak
truskawki - tutaj muszę powiedzieć, że mamba smakuje mi bardziej. Słodsza i bardziej wyrazista. Ma coś w sobie z lodów.
pomarańcze - jeżeli chcemy coś podobnego do lizaków pomarańczowych to zdecydowanie mamba, jeżeli zaś czegoś łagodniejszego Maomam, zaś FruitT znów na ostatnim miejscu, ale przypomina mi on napoje pomarańczowe.
cytryna - hmmm... nie wiem czy to przypadek, ale przez chwile poczułam się tak jakbym jadła jakiś środek czyszczący do łazienek ;>. Chyba TruitT dzisiaj się nie popisał... Maomam całkiem nieźle sobie radzi w tym starciu.

rubyberrysmoke.pl

wiśnia - tutaj ocena będzie trochę przekłamana, gdyż Hops! ma ładnych pare miesięcy i być może nawet jest przeterminowany, ale niestety nie mam opakowania i nie mogę tego sprawdzić ;D ...cóż ryzyko zawodowe. Smakuje średnio, ale to chyba wina czasu... Maomam pycha, podobny do Fritt'a! Polecam!
cola - jest tylko jedna, jak to cola, colowa! Just it! ;). Smak bardziej przypomina lizaki za 20 gr o smaku coli niż prawdziwą CC bądź P.

II: Twardość/Miękkość

Aby sprawdzić które z produktów nadają się dla czyich zębów przeprowadziłam test na gibkość gum rozpuszczalnych.

rubyberrysmoke.pl

Kwestią przypadku było to, że akurat ułożyły się tak, że każda następna była twardsza. Jeżeli wydaje Wam się, że to prosta sprawa, to zapewniam, że nie. Naciskanie kciukiem takiego Hops!'a nadwyrężyło moje kostki (jeśli w ogóle można tak powiedzieć ;)).

rubyberrysmoke.pl

W tym teście najbardziej miękka okazała się FruitT, za nią Maomam, potem Mamba, a na końcu zestarzały Hops! (biedny jakiś taki dyskryminowany...).
Tutaj kwestia indywidualna, czy chcemy rozpływające się w ustach słodycze, czy raczej wolimy takie, które trzeba solidnie pogryźć.

rubyberrysmoke.pl

Ej... zbieram na nowy blok Daler-Rowney z szarym spodem,
numer konta przesyłam mejlem ;D.


III: Działanie kataklizmów, czynników zewnętrznych i innych.

Do tego zadania użyłam popularnej w naszych domostwach Suszarki.
Czas suszenia: ok. 2 minut.

rubyberrysmoke.pl

Aby Wam nauocznić efekt wydziubałam wykałaczką w nagrzanych gumach dziurę, niestety nie widać tego na zdjęciu, ale był one rozpuszczone (ale nie do tego stopnia, żeby się rozpłynęły). Zrobił się oczywiście mięciutkie i lepkie, więc wniosek z tego taki, że nie można ich trzymać na słońcu, ani w kieszeni spodni, bo to się może źle skończyć.

rubyberrysmoke.pl

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Myślę, że wyczerpałam tutaj już trochę temat.
Można sobie poskładać i przegryźć udając, że to ser i szynka, ta-dam! :>

rubyberrysmoke.pl

Świętując zakończenie miesiąca ślę słodkie pozdrowienia dla moich czytelników haha! :D (...a przecież wazeliny nie recenzuję :> if you know what i mean).
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.