Logo Rubyberry
26 Maj 2010
rubyberrysmoke.pl

W dzisiejszych czasach producenci upodobali sobie produkowanie słodyczy z "nadzieniem" w środku (czy samo stwierdzenie, że coś jest nadzieniem nie sugeruje, że jest już w środku?!). Otóż i Fruittella poszła w te ślady tworząc ciekawe połączenia smakowe: codziennych owoców
z niecodziennymi.

rubyberrysmoke.pl

Już na początku zauważyłam, że pojawia się problem z otworzeniem opakowania, ale myślę, że był to czysty przypadek. Cukierki kleją się do siebie, więc chwilę mocowałam się aby oddzielić jeden od drugiego (może za długo stały w ciepłym), ale myślę, że dorosłemu osobnikowi nie sprawi to większej trudności ;).

rubyberrysmoke.pl

Same gumożujki są doprawdy smakowite. Wyraźne wypełnienie, które widać gołym okiem, a nie jakieś tam oszukaństwo. W pomarańczowym odsmaku* (odsmak- odcień) czujemy pomarańczę haha ;D. Natomiast jeśli chodzi o truskawkę to muszę przyznać, ze jest to niecodzienne połączenie, a melon rzeczywiście smakuje melonowo!

Bardzo mi posmakowały i mogę polecić. Oczywiście słodkie i klejące.

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Jako, że trzeba rozwijać swoje talenta, w dniu dzisiejszym postanowiłam poćwiczyć rzeźbę. A oto efekt mojej pracy z materią plastyczną:

rubyberrysmoke.pl

Prawda, że cudowny wąs-z-brodą? :)
o rany, jakbyś nigdy nie jadła ciastek oblanych nadzieniem...
Ja nigdy nie jadłam ciastek OBLANYCH nadzieniem, co najwyżej czekoladą. Zgadzam się z autorką, że nazwa "nadzienie" sugeruje że jest już w środku :)
Ostatnio bardzo zasmakowała mi czekolada Alpen Gold - Cappucino :) Może byś ją zrecenzowała i pokazała nam, co jeszcze można by z tym zrobić? ^^
Hmmm... nie wiem czy przypadkiem już jej nie jadłam. Pożyjemy zobaczymy. Jak zobaczę to postaram się nabyć ;).
to był żart.
A jadłaś już taką czekoladę, razem jadłyśmy ją pierwszy raz, gdy byłam u Ciebie i mieszkałaś jeszcze naprzeciwko. Swoją drogą pyszna
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.