Logo Rubyberry
24 Maj 2010
rubyberrysmoke.pl

Piękne niebieskie opakowanie zwróciło moją niemałą uwagę. Otóż przedstawiam Państwu małe, rozpuszczalne, miętowe gumy firmy Wrigley's. Opakowanie sztuk mieści 34 (w 4 miętowych smakach), o rozmiarach mw 1,3 cm.

rubyberrysmoke.pl

No to może po kolei:

- Biała (Coolmint) - łagodna na początku, orzeźwiająca w środku, średnio mocna. W smaku przypominająca nieco niebieskie mentosy.
- Niebieska (Peppermint) - już na początku zauważamy, że jest najmocniejszą ze wszystkich czterech. Moim zdaniem ostra, mocnomiętowa!
- Morska (Sweetmint) - (jeszcze przeżuwam resztki poprzedniej...) słodka na początku, prawie jak "skitels", w środku smak nieco jakby kawowy...? Śmieszna.
- Zielona (Spearmint) - ta w smaku przypomina znane nam dobrze zielone miętowe gumy do żucia. Smaczna.
Taką miętę lubię! Słodka. Nieostra.

rubyberrysmoke.pl

Drażetki są w tak przyjemnych kolorach, że najchętniej nawlekłabym je na nitkę i zrobiła korale, ale wierzcie mi... ich skorupka jest na tyle twarda, że nie jest to takie proste, ba!
Wręcz trudne (wiem, bo próbowałam...).

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Mnie do głowy przyszedł pomysł, aby te śliczne prawie-kuleczki zaadoptować do gry w kółko-krzyżyk. Jak ktoś ma problem z kolorami można markerem "dozaznaczać" ;P.

rubyberrysmoke.pl

Jedno jest pewne... to nie jest gra dla jednej osoby! :/
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.