Logo Rubyberry
21 Maj 2010
rubyberrysmoke.pl

Miałam ochotę na coś czekoladowego i proszę, oto są - wiśnie w czekoladzie. Nie wiem czego się spodziewałam, chyba czegoś podobnego do rodzynek w czekoladzie, no i faktycznie coś w tym jest ;).

rubyberrysmoke.pl

Wykorzystana została tutaj czekolada gorzka i lekko kwaśnawe wiśnie (no, ale wiśnie przeważnie są kwaśne, doh!). A przeczytawszy skład produktu, dowiedziałam się, że ów wiśnie są kandyzowane.

rubyberrysmoke.pl

Ogólnie smaczne, chociaż chyba bardziej wolę rodzynki w mlecznej... To już kwestia gustu i upodobania. Gryzą się nieźle, ale w paczce niestety też ich nieźle mało jest... :>. Niecała mała filiżanka do kawy.

rubyberrysmoke.pl

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Podzieliłam się nimi z Sąsiadem T. i los chciał, że kiedy wpadłam na genialny pomysł, co można z nimi zrobić, wiśni już nie było ;))). Wniosek z tego, że chyba smakowały. Na zdrowie! :)
Owe wiśnie, a nie ów wiśnie ;). Tylko byś smaka robiła!
A jeżeli "wiśnie" traktujemy jako zamiennik słowa "draże", "czekoladki"...? :>
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.