Logo Rubyberry
18 Maj 2010
trident - rubyberrysmoke.pl

W moje ręce wpadła (no dobra - kupiłam ją) jakiś czas temu guma Trident Sweet Kicks Chocolate Mint flavour. Intrygował mnie ten smak, gdyż bardzo lubię wszystkie After "ejtsy" i pastylki miętowe firmy hmmm... Goplana! ;D (swoją drogą mają prześliczny zielono-butelkowy kolor pazłotka!).

trident - rubyberrysmoke.pl

Gumy pakowane w "tabliczce lekarskiej" (łał, sama to wymyśliłam ;D).

Smak - no więc w smaku niestety niezbyt przypominają wyżej wymienione wyroby czekoladowe... Trochę jakby sztuczne, a czekolada nie smakuje czekoladowo. Nie zrobił na mnie wrażenia, stąd też ich polegiwanie w mojej szufladzie niezłych kilka tygodni.

trident - rubyberrysmoke.pl

Z tego też powodu niespecjalnie je polecam. Owszem, mogą być szpanerskim akcentem poczęstunkowym, ale jeżeli chodzi o spożywność to wynik niestety tylko nieco powyżej zera.

W związku z tym, że gumy przez ten czas przeterminowały się, opis produktu jest bardziej wspomnieniowy, niż rzeczywiście opiniotwórczy.

Kombinujmy (co JESZCZE można z tym zrobić):

Moim zdaniem...

trident - rubyberrysmoke.pl

... (ze względu na datę ważności - rzecz jasna! ;)).
Zostaw swój komentarz...
name:
mail:
http://
Przepisz kod z obrazka:
rubyberry pastra captcha
Nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych w komentarzach przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi, zastrzegamy sobie ponadto prawo do ich usuwania bez podania przyczyn.

Pola oznaczone kolorem różowym są wymagane! W razie wątpliwości prosimy o kontakt: hautor@rubyberrysmoke.pl.